Zoekresultaten "110 682 001"
Met ingebouwde slijtagesensor, TRW, Met schroeven
| Breedte [mm] | 87,6 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 52,4 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 255 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW, Met schroeven
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
Met ingebouwde slijtagesensor, TRW, Met schroeven
| Breedte [mm] | 86,5 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
R90, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
| Breedte 2 [mm] | 53 |
R90, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
Achteras
| Gewicht [kg] | 0,035 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 299 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23554, 20961 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE |
Electrisch, Achteras, ECE-R90, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Gewicht [kg] | 1,18 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20960 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 224 |
| Buitendiameter [mm] | 275 |
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, LUCAS, Voor zware omstandigheden
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53,1 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor zware omstandigheden, Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 20960 |
IW16TT, 12-12-9-061-444, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-444 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Achteras, Binnen, PU (Polyurethaan), rood
| Gewicht [kg] | 0,035 |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Diameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 38 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Kleur | Rood |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
