Zoekresultaten "1108"
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit, zwart
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met lichtschakelfunctie, zwart
| Combi-schakelfunctie | Met lichtschakelfunctie |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 11 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met lichtschakelfunctie, Met cruise control, zwart
| Combi-schakelfunctie | Met lichtschakelfunctie, Met cruise control |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 375 |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, PY21W, H1/H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 710301183203 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 124 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Duwstang, Vooras, Met kroonmoer, voor voertuigen met stuur links
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Buisdiameter [mm] | 48 |
| Conusafmeting [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kroonmoer |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte [mm] | 845 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, donkerbruin
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Donkerbruin |
| Druk (bar) | 8,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trapeziumvormig tandprofiel
| Aantal tanden | 134 |
| Breedte [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 74 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1100 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 131 |
| Lengte [mm] | 1248 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aantal looprollen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 124 |
| Lengte [mm] | 992 |
| Breedte [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 131 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Gewicht [kg] | 1,472 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,5 |
| Aantal tanden | 131 |
| Breedte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| 2 riemen | |
| Gewicht [kg] | 1,39 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 116 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Aantal tanden 2 | 85 |
| Breedte 2 [mm] | 22 |
| Aantal rollen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| 2 riemen | |
| Gewicht [kg] | 3,537 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 116 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Aantal tanden 2 | 85 |
| Breedte 2 [mm] | 22 |
| Aantal rollen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| 2 riemen | |
| Gewicht [kg] | 3,881 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,5 |
| Aantal tanden | 116 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Aantal tanden 2 | 85 |
| Breedte 2 [mm] | 22 |
| Aantal rollen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Type | ET36X200A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SOV30X150A |
038919081K, M10X1, bruin
| Voor OE nummer | 038919081K |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 2/4x21W
| Spanning (Volt) | 24 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Voor OE nummer | 11087812 |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4x21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aantal contacten | 4 |
| Voor OE nummer | 0288326 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0919087J, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 1J0919087J |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 85 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Rubber
| Aantal afdichtingen | 1 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Materiaal pakking | Rubber |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Rubber
| Aantal afdichtingen | 3 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Materiaal pakking | Rubber |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte 1 [mm] | 1647 |
| Lengte 3 [mm] | 1387 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OUT M10x1.0, BANJO 10.0 MM, SL 1109
| Lengte [mm] | 252 |
| Schroefdraadmaat 1 | OUT M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | BANJO 10.0 MM |
| Artikelnummer paar | SL 1109 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
