Zoekresultaten "111 071 001"
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Vooras, Koppelstang, MM10x1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 238 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM10x1,5R |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 106,5 |
| Buitendiameter [mm] | 35,5 |
Vooras, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 238 |
| Gewicht [kg] | 0,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 37,8 |
| Hoogte 1 [mm] | 61,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 17,0 |
Vooras links en rechts, Koppelstang, M10x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 238 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5 |
GAT4955B
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aantal groeven | 6 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | GAT4955B |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 52 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 45 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 100,0 |
Koppelstang, M10x1,5/M10x1,5, Staal, M10X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 237 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5/M10x1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
Koppelstang, M10x1,5/M10x1,5, Aluminium
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 237 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5/M10x1,5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht [kg] | 0,210 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Weerstand [Ohm] | 900 |
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Kabellengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 6 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 630 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
Re 45
| Aantal boringen | 3 |
| Positie / graad | Re 45 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, ZM0318861A
| Brutogewicht [g] | 129 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | ZM0318861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, AJ5218861A
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 119 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ5218861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 129 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | L33618861 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 122 |
| Gewicht [g] | 89 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ5118861 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, MR507769
| Brutogewicht [g] | 142 |
| Gewicht [g] | 109 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MR507769 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 760 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, MR560331
| Brutogewicht [g] | 142 |
| Gewicht [g] | 109 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MR560331 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 760 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 1821367D10
| Brutogewicht [g] | 133 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821367D10 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 625 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 4606133AC
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 4606133AC |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
