×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 115 001"
Zoek: 111 115 001×
Oliefilter Valeo 586084
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586084
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 29,79
€ 25,02
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586087
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
586087
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 14,87
€ 12,79
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Valeo 586135
Opschroeffilter
586135
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
€ 12,38
€ 10,65
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 201038
R 56, Draairichting met de klok mee
201038
| Gewicht [kg] | 4,08 |
| Positie / graad | R 56 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,1 |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
€ 199,78
€ 161,83
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 201042
R 56, Draairichting met de klok mee
201042
| Gewicht [kg] | 4,04 |
| Positie / graad | R 56 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
€ 221,04
€ 168,00
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Valeo 245059
Transistorontsteking
245059
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 1 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
€ 54,52
€ 44,16
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Valeo 245163
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
245163
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
€ 54,33
€ 54,33
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Valeo 245164
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
245164
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
€ 61,60
€ 61,60
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Valeo 245727
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
245727
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
€ 35,09
€ 35,09
Tijdelijk uitverkocht
€ 54,45
€ 54,45
Tijdelijk uitverkocht
€ 69,82
€ 69,82
Tijdelijk uitverkocht
€ 83,97
€ 83,97
Tijdelijk uitverkocht
Starter Magneti Marelli 063721193010
Draairichting met de klok mee
063721193010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 205,69
€ 156,32
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Bremi 20116
Bougieschacht bobine, Aansluituitvoering SAE, 20113/40
20116
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine, Aansluituitvoering SAE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 20113/40 |
€ 55,59
€ 55,59
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,14
€ 6,59
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Febi Bilstein 27138
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
27138
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
€ 9,52
€ 7,14
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Metzger 0880413
0880413
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 189,76
€ 189,76
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Hengst Filter H10W03
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
H10W03
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
€ 36,06
€ 10,09
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Hengst Filter H10W05
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
H10W05
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
€ 34,13
€ 13,65
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Hengst Filter H10W08
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
H10W08
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
€ 30,01
€ 11,11
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Vaico V30-0837
Filter insert
V30-0837
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 158,5 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
€ 9,46
€ 5,77
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-1544
19-1544
| Breedte [mm] | 14,73 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,29 |
€ 23,72
€ 23,72
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-2221
19-2221
| Breedte [mm] | 14,73 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,29 |
€ 26,66
€ 26,66
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Sofima S 5162 PE
Filter insert
S 5162 PE
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
€ 21,07
€ 8,64
Tijdelijk uitverkocht
