×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 905 001"
237 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 111 905 001×
Ontsteking controle unit Magneti Marelli 064833034010
064833034010
| Aantal aansluitingen | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 257,85
€ 257,85
Tijdelijk uitverkocht
€ 60,74
€ 60,74
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes Febi Bilstein 26350
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic
26350
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 66 |
| Lengte [mm] | 195 |
| Materiaal | Thermoplastic |
€ 50.128,53
€ 17.544,99
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Metzger 0880413
0880413
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 189,76
€ 189,76
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Metzger 0907035
Zwart
0907035
| Kabellengte [mm] | 170 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 47,88
€ 47,88
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Metzger 0907051
Zwart
0907051
| Kabellengte [mm] | 170 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 55,62
€ 55,62
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W22EPB
W22TT, 101-000-005AC, Removable SAE, M14x1.25
W22EPB
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-005AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 7,56
€ 5,67
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET8SB
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CET8SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 52,02
€ 32,77
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Bremi 11869
Incl. bougiestekker, Bougieschacht bobine, Aansluituitvoering SAE
11869
| Connector Lengte [mm] | 110 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Bougieschacht bobine, Aansluituitvoering SAE |
| Afmetingen in acht nemen |
€ 50,21
€ 50,21
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Bremi 20116
Bougieschacht bobine, Aansluituitvoering SAE, 20113/40
20116
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine, Aansluituitvoering SAE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 20113/40 |
€ 55,59
€ 55,59
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Bremi 20509
Incl. bougiestekker, Dubbele ontstekingsspoel, Klikaansluiting
20509
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Dubbele ontstekingsspoel |
| Monteerwijze | Klikaansluiting |
€ 45,15
€ 45,15
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor FAE 60100
Zonder kabel, zwart, rechthoekig
60100
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 74,06
€ 34,07
Tijdelijk uitverkocht
€ 89,69
€ 39,46
Tijdelijk uitverkocht
€ 110,15
€ 48,46
Tijdelijk uitverkocht
€ 89,69
€ 35,88
Tijdelijk uitverkocht
€ 102,02
€ 45,91
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Hitachi 138435
5 jaar garantie, voor volledig elektronische ontsteking
138435
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Spoel-ontsteking | Voor volledig elektronische ontsteking |
€ 197,23
€ 181,45
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Hitachi 2501873
Geluidsensor
2501873
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
€ 27,83
€ 27,83
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Hitachi 2501875
Geluidsensor
2501875
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
€ 32,67
€ 31,69
Tijdelijk uitverkocht
€ 50,82
€ 43,20
Tijdelijk uitverkocht
€ 47,19
€ 45,30
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Hitachi 2503814
Zonder bougiestekker, voor volledig elektronische ontsteking
2503814
| Ontstekingspoel | Zonder bougiestekker |
| Spoel-ontsteking | Voor volledig elektronische ontsteking |
€ 43,56
€ 43,56
Tijdelijk uitverkocht
€ 47,19
€ 44,83
Tijdelijk uitverkocht
€ 66,55
€ 63,22
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Hitachi 2504022
Incl. bougiestekker, voor volledig elektronische ontsteking
2504022
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker |
| Spoel-ontsteking | Voor volledig elektronische ontsteking |
€ 55,68
€ 54,01
Tijdelijk uitverkocht
€ 221,43
€ 186,00
Tijdelijk uitverkocht
€ 203,28
€ 203,28
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes Autofren Seinsa D9314
Vooras links, Vooras rechts, 7L0422831A
D9314
| Hoogte [mm] | 195 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 66 |
| Voor OE nummer | 7L0422831A |
€ 18,71
€ 7,10
Tijdelijk uitverkocht
