×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 997 001"
Zoek: 111 997 001×
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riemen kit inclusief waterpomp Contitech 5PK1750WP1
5PK1750WP1
| Gewicht [kg] | 1,949 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 31 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28 |
€ 211,75
€ 211,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,90
€ 5,01
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,70
€ 6,30
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,82
€ 7,91
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem SKF VKMV 5PK1747
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
VKMV 5PK1747
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1747 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17,80 |
€ 29,56
€ 23,95
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem SKF VKMV 5PK1750
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
VKMV 5PK1750
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1750 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17,80 |
€ 29,56
€ 15,08
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,84
€ 10,72
Tijdelijk uitverkocht
Spoorstang Dayco DSS3691
Vooras rechts, DSS3692, M14x1.5, M16x1.5
DSS3691
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | DSS3692 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,8 |
€ 208,92
€ 77,29
Tijdelijk uitverkocht
V-riem Optibelt AVX 13 X 1300
Zijkant open, Getand
AVX 13 X 1300
| Lengte [mm] | 1300 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Zijkant open, Getand |
| Aanvullende informatie | Optibelt-Marathon 1 |
€ 37,51
€ 33,01
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Herth+Buss Elparts 70699121
Ultrasone sensor, voor en achter, zwart, Met pakking
70699121
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
€ 130,57
€ 37,86
Tijdelijk uitverkocht
€ 92,65
€ 39,85
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Magneti Marelli 466016355039
Verwarmd
466016355039
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Kabellengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 136,10
€ 55,81
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Magneti Marelli 466016355095
Verwarmd
466016355095
| Weerstand [Ohm] | 6 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 630 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 104,08
€ 56,20
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Metzger 8030031
M14x1,5, Staal, Buiten zeszijdig
8030031
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 33 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 24 |
| Bundeltype | Zak |
| Materiaal pakking | Koper |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 6,05
€ 6,05
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Metzger 8030099
Stuk, Met assortimentdoos
8030099
| Hoeveelheid | Stuk |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met assortimentdoos |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
€ 508,99
€ 508,99
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1167
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, MD136308
DOX-1167
| Brutogewicht [g] | 130 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MD136308 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 445 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 106,83
€ 82,26
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1542
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1542
| Brutogewicht [g] | 130 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46774531 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 114,09
€ 87,85
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1543
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1543
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 119 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46552313 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 980 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 124,11
€ 93,09
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1547
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1547
| Brutogewicht [g] | 125 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46481457 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 103,71
€ 97,49
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1548
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1548
| Brutogewicht [g] | 134 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46521170 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 102,33
€ 78,80
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1549
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1549
| Brutogewicht [g] | 156 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46523129 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 980 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 100,78
€ 82,64
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1567
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 06K0906262A
DOX-1567
| Brutogewicht [g] | 177 |
| Gewicht [g] | 147 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06K0906262A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1325 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 124,46
€ 93,35
Tijdelijk uitverkocht
Axiaal gewricht / spoorstang Monroe L29216
M16x1,5/M16x1,5, M16X1.5, Met rechtse schroefdraad
L29216
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31 |
| Lengte [mm] | 177 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5/M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16X1.5 |
| Draadtype axiale koppeling | Met rechtse schroefdraad |
| Gewicht [kg] | 0,700 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 67,40
€ 26,28
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
