Zoekresultaten "111 998 001"
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
Vooras links, M 16x1,5, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Binnendraad [mm] | M 16x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 49399063 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Diameter 2 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 63 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 282 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, JTEKT, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Schroefdraad lengte [mm] | 50,0 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | JTEKT |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 1090,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Opschroeffilter, 15400P0H305, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400P0H305 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
Opschroeffilter, 2630035A00, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 2630035A00 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Vooras links, 7L0422817D, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 7L0422817D |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | 7676021 |
Filter insert
| Binnen breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 289 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 56 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
M20 x 1,5, Inducitestroomfiltrering, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 63 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Inducitestroomfiltrering, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Let op de serviceinformatie |
Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
