Zoekresultaten "09040"
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 376 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M12x1.25, 30-16 020 0115
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 170 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25 |
| Artikelnummer paar | 30-16 020 0115 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, 840 0607 10
| Conusafmeting [mm] | 12,6 |
| Binnendraad [mm] | M12x1,25 |
| Artikelnummer paar | 840 0607 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afsluitstop
| Gewicht [g] | 708 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 140 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 37 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
M14x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Met fuseekogel, SCA-9111
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | SCA-9111 |
Driehoeksdraagarm, Met fuseekogel, SCA-9110
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | SCA-9110 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25mm, FM12x1.25mm, STE-9055
| Lengte [mm] | 170 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.25mm |
| Schroefdraadmaat 2 | FM12x1.25mm |
| Artikelnummer paar | STE-9055 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25mm, FM16x1.5mm, STE-9131
| Lengte [mm] | 205 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.25mm |
| Schroefdraadmaat 2 | FM16x1.5mm |
| Artikelnummer paar | STE-9131 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm
| Nettogewicht [kg] | 2,53 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 5014512 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm
| Nettogewicht [kg] | 2,52 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 5014511 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5, M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Voor, Onder, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Dikte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 20, 33 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 58 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 61, 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gelakt, zwart, M12 x 1,25, Vooras links
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 170 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 81 92 3643 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Voor, Onder, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 33, 33,1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 81 93 1719 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 81 93 1718 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 81 94 3050 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met lager |
| Artikelnummer paar | 81 94 3049 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 81 94 3060 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
