Zoekresultaten "094"
O-ring, MVQ (Silicoon-Rubber)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 34,6 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, voor voertuigen met stroomverdeler, Weerstandontstekingsleiding
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Bougiekabel | Weerstandontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 150 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 59 |
| Buitendiameter [mm] | 124 |
| Binnendiameter1 [mm] | 59 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 295 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
| Breedte 1 [mm] | 183 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 340 |
| Breedte [mm] | 101 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Tollerantie [%] | 15 |
| Stroomsterkte [A] | 0,150 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,2 |
| Druk (bar) tot | 1,6 |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
M12x1,5, XM34 12A648 AA, LNA1600AA, 13650 61B00
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | XM34 12A648 AA, LNA1600AA, 13650 61B00 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 16 X 1,5, 12 X 1,25
| Inbouwdiameter [mm] | 13 |
| Totale hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 45 |
| Totale lengte [mm] | 167 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendraad [mm] | 16 X 1,5 |
| Buitendraad [mm] | 12 X 1,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Set
| Lengte [mm] | 355 |
| Breedte [mm] | 134,5 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte 1 [mm] | 46,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 45,3 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter, Set
| Filter type | Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 150 |
| Breedte [mm] | 158 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met pakking, 999 990 0002, voor multiriemaandrijving
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Verenstaal
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Materiaal | Verenstaal |
| Per twee vervangen | |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 55 |
| Breedte [mm] | 60 |
| Binnendiameter [mm] | 22,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 55 |
| Breedte [mm] | 60 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 625 |
| Lengte 2 [mm] | 425 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 209,7 |
| Hoogte [mm] | 35,8 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 272 |
| Breedte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 33,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 350,3 |
| Breedte [mm] | 176,1 |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Breedte [mm] | 110,8 |
| Hoogte [mm] | 257 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 138,4 |
| Aantal | 1 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 259 |
| Breedte [mm] | 107,5 |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Filter type | Filter insert |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76,7 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62,4 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Ni125 GE, M4/SAE, M12x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Ni125 GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RA8MCX4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHTGLAS BINNEN R 5D.
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0334937 |
| Aantal portieren | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
BINNENGRILLE 15+
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Sectie | Bovenste deel, Binnenste deel |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLEDIG RECHTS 11Pin Verwarmbaar, Primer Elektrisch inklapbaar Side Assist Met temperatuursensor
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Met temperatuursensor, Te verwarmen, Electrisch opklapbaar, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Artikelnummer paar | 0944827 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aantal gebruikte contacten | 11 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
