Zoekresultaten "096"
Hydrolager, rechts, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 18508 |
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Lengte [mm] | 97 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, M10 x 1,5, Achteras rechts
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 167 |
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WF20TT, DACIBO001, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | WF20TT |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | DACIBO001 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1:10, Buiten, Onder, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Lengte [mm] | 88,5 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Diameter [mm] | 49,3 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
93°, M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 7 |
| Conushelling | 93° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Vooras links, Vooras rechts, M12x1.5
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras links, Vooras rechts |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
119°, M10x1.25, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 119° |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,2 |
| Totale lengte [mm] | 143,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin, M10x1
| Conushelling | 93 |
| Pooluitvoering | Pin |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Totale lengte [mm] | 147 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 75 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 650 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 565 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986615 |
SUMITOMO System, ECE-R90, Low-Metallic
| Breedte [mm] | 107,7 |
| Dikte [mm] | 12,9 |
| Hoogte [mm] | 39,5 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| WVA-nummer | 24045 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474234, 1987474253, 1987474048 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
000 860 32 26, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 000 860 32 26 |
| Pomp soort | Monopomp |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Dikte [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 305 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M24x1.5, Thermoplastic
| Schroefdraadmaat | M24x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 31 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 27 |
| Diameter o-ring [mm] | 69,9 |
| Buitendiameter [mm] | 98,5 |
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 68 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 76 |
Met pakking, Metaal, Papier, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Verchroomde klepsteel
| Lengte [mm] | 93,9 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 25 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 9276402 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, wit, P21W, P21/4W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | P21W, P21/4W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent, geel (amber) |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Artikelnummer paar | 2SK 008 579-111 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel (amber) |
Rechts, Buitenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED), Met reflector, Met remlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Artikelnummer paar | 2VA 009 246-091 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met voering, Met wielremcilinder, Met toebehoren, Ingebouwd
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met wielremcilinder, Met toebehoren |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,64 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Aanvullende informatie | KIT SUPERPRO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15 |
| Minimale dikte [mm] | 11,1 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12,7 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 75,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 63 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 255 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen, J9131003
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003, J9131002 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geperforeerd/interne ventilatie, Met schroeven, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Remschijftype | Geperforeerd/interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 98 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 299 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
Interne ventilatie, Met schroeven, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 86 |
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 305 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS BREAK Buiten AL
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0321921 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Fabrikant | AL |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel 4 D. Buiten
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0326931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS 5D. Buiten
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0334925 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Getint |
| Fabrikant | AL |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Sedan Buiten LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0342935 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
AIRCO COMPRESSOR 740i Motor: N54 B30 A
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 15,4 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 28,4 |
| Voor fabrikant | Type Calsonic |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressor slagvolume [ccm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een stekker |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CSE717 |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gedeeltelijk bevuld | |
| Aantal contacten | 3 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
