Zoekresultaten "102 611 001"
Voor voertuigen met remkrachtversterker
| Reminstallatie | Voor voertuigen met remkrachtversterker |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
| Aanvullende informatie | CIFAM |
Voor voertuigen met remkrachtversterker
| Reminstallatie | Voor voertuigen met remkrachtversterker |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
| Aanvullende informatie | CIFAM |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
| Aanvullende informatie | CIFAM |
F10X1, M10X1
| Lengte [mm] | 380 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
ATE, M10x1
| Voor fabrikant | ATE |
| Diameter 1 [mm] | 20,6 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
14/14, Achter, M 10x1
| Sleutelwijdte | 14/14 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 160 |
| Binnendraad 1 [mm] | M 10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M 10x1 |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 8200692869, 8200660035, 8200660029, 8200262462, 0124525141, 0124525136, 0124525135, 0124525084, 0124525049, Am KFZ ermitteln! |
Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO, Pinbelegung AS-RC-LI, Generatorregelaar negatief regelend
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Werkspanning (V) | 14,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO |
| Stekkeruitvoering-ID | Pinbelegung AS-RC-LI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
FORD VISTEON, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,0 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | FORD VISTEON |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 63320200, Am KFZ ermitteln! |
Vooras, 171611701L, M10X100
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 340 |
| Voor OE nummer | 171611701L |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X100 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X100 |
Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
R 29, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,88 |
| Positie / graad | R 29 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
Rechts, Links, Achteras
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Achteras |
| Zuigerdiameter [mm] | 14,3 |
Rechts, Links, Achteras
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Achteras |
| Zuigerdiameter [mm] | 17,5 |
R 29, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,69 |
| Positie / graad | R 29 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50 |
| Gewicht [kg] | 1,000 |
Achteras, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Gietijzer |
| Zuigerdiameter [mm] | 14,3 |
