Zoekresultaten "103 113 001"
M14 x 1,5, Met olieaftapschroef, Met afdichtring
| Sleutelwijdte | 19 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 418 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met gat voor oliestandsensor |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
321 498 350 X
| Voor OE nummer | 321 498 350 X |
| Let op de serviceinformatie |
Zonder sleuf in binnendeel, Askoppelingsschijf, met vet, Met kap
| Steek wielbouten (mm) | 78 |
| Aantal boringen | 6 |
| Gatdiameter [mm] | 8,90 |
| Gewrichtdiameter [mm] | 94 |
| Mechanisch bewerkt | Zonder sleuf in binnendeel |
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Lengte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Nieuw onderdeel | |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 33 |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Zwart, Kunststof
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
Vooras links, Vooras rechts, Versnellingsbak zijde
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Versnellingsbak zijde |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 33 |
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), 03L 103 475 H, 03L 103 469 H
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 03L 103 475 H, 03L 103 469 H |
PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Linkse draaibeweging, 841 SP, Geïntegreerde behuizing
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 841 SP |
| Behuizing | Geïntegreerde behuizing |
| Lees de montagehandleiding | |
| Buitendiameter 1 [mm] | 205 |
| Buitendraad 2 [mm] | 235 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
PTFE (Polytetrafluorethylen), Rechtse draaibeweging, ASW
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Lees de montagehandleiding | |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Dikte [mm] | 8 |
Platte stekker, zwart
| Type stekker | Platte stekker |
| Behuizingskleur | Zwart |
Achter, Ovaal
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Rubber
| Binnendiameter 4 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 20 |
| Gewicht [g] | 84 |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte 1 [mm] | 210 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
Links
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 65451149 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
Met gat voor oliestandsensor
| Gewicht [kg] | 2,812 |
| Lengte [mm] | 435,5 |
| Breedte [mm] | 280,4 |
| Hoogte [mm] | 122,04 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
M14 x 1,5
| Sleutelwijdte | 19 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 435 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Li 38, 30 (M8), Draairichting met de klok mee
| Aantal boringen | 4 |
| Positie / graad | Li 38 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30 (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
