×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Sachs Veren
Chassisveer Sachs 991 393
Vooras, geel, roze, lichtblauw
991 393
| Inbouwplaats | Vooras |
| Optioneel | |
| Kleurmarkering | Geel, roze, lichtblauw |
€ 102,02
€ 71,41
Tijdelijk uitverkocht
€ 133,58
€ 93,51
Tijdelijk uitverkocht
€ 102,35
€ 71,64
Tijdelijk uitverkocht
€ 109,60
€ 76,73
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 407
Vooras, Schroefveer met constante diameter, bruin (3x), groen
991 407
| Diameter [mm] | 11,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 291 |
| Buitendiameter [mm] | 136 |
| Kleurmarkering | Bruin (3x), groen |
€ 80,80
€ 57,37
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 409
Vooras, bruin (2x), Blauw (3x)
991 409
| Diameter [mm] | 11,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 302 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Kleurmarkering | Bruin (2x), Blauw (3x) |
€ 80,80
€ 57,37
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 411
Vooras, rood, paars, blauw
991 411
| Diameter [mm] | 12,8 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 360 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
| Kleurmarkering | Rood, paars, blauw, wit |
€ 105,29
€ 73,70
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 412
Vooras, wit (2x)
991 412
| Diameter [mm] | 13,8 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 337 |
| Buitendiameter [mm] | 174 |
| Kleurmarkering | Wit (2x) |
€ 124,51
€ 87,16
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 413
Vooras, rood (2x)
991 413
| Diameter [mm] | 14,3 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 358 |
| Buitendiameter [mm] | 172 |
| Kleurmarkering | Rood (2x) |
€ 144,80
€ 99,91
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 414
Vooras
991 414
| Diameter [mm] | 11,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 310 |
| Buitendiameter [mm] | 146 |
€ 88,05
€ 61,64
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 415
Vooras
991 415
| Diameter [mm] | 11,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 310 |
| Buitendiameter [mm] | 146 |
€ 105,29
€ 73,70
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 416
Vooras
991 416
| Diameter [mm] | 11,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 310 |
| Buitendiameter [mm] | 146 |
€ 118,68
€ 83,08
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 420
Vooras, rood (2x), bruin, geel
991 420
| Diameter [mm] | 13,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 384 |
| Buitendiameter [mm] | 152 |
| Kleurmarkering | Rood (2x), bruin, geel |
€ 124,51
€ 87,16
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 421
Vooras, "21"
991 421
| Diameter [mm] | 12,3 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 340 |
| Buitendiameter [mm] | 162 |
| Kenletter | "21" |
€ 90,50
€ 63,34
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 422
Vooras, "22", "23"
991 422
| Diameter [mm] | 12,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 346 |
| Buitendiameter [mm] | 162 |
| Kenletter | "22", "23" |
€ 95,24
€ 66,67
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 423
Vooras, "25"
991 423
| Diameter [mm] | 13 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 339 |
| Buitendiameter [mm] | 165 |
| Kenletter | "25" |
€ 100,42
€ 70,29
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 425
Vooras
991 425
| Diameter [mm] | 11 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 363 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
€ 83,89
€ 59,56
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 426
Vooras, AB4V
991 426
| Diameter [mm] | 13,3 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 352 |
| Buitendiameter [mm] | 143 |
| Kenletter | AB4V |
€ 70,68
€ 50,89
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 427
Vooras, rood, geel
991 427
| Diameter [mm] | 16,75 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 367 |
| Buitendiameter [mm] | 172 |
| Kleurmarkering | Rood, geel |
€ 154,70
€ 120,66
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 428
Vooras, rood, paars
991 428
| Diameter [mm] | 16,75 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 399 |
| Buitendiameter [mm] | 181 |
| Kleurmarkering | Rood, paars |
€ 193,42
€ 150,86
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 429
Vooras, wit, paars
991 429
| Diameter [mm] | 16,75 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 410 |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Kleurmarkering | Wit, paars |
€ 193,42
€ 150,86
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 430
Vooras, geel, paars
991 430
| Diameter [mm] | 17 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 394 |
| Buitendiameter [mm] | 182 |
| Kleurmarkering | Geel, paars |
€ 197,35
€ 153,94
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 431
Vooras, bruin, paars
991 431
| Diameter [mm] | 16,75 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 426 |
| Buitendiameter [mm] | 181 |
| Kleurmarkering | Bruin, paars |
€ 193,42
€ 150,86
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 432
Vooras, roze, paars
991 432
| Diameter [mm] | 17,25 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 403 |
| Buitendiameter [mm] | 181 |
| Kleurmarkering | Roze, paars |
€ 197,35
€ 153,94
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 433
Vooras, paars, groen (2x), groen
991 433
| Diameter [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 337 |
| Buitendiameter [mm] | 159 |
| Optioneel | |
| Kleurmarkering | Paars, groen (2x) |
| Kleurmarkering - kleur 1 | Groen |
| Kleurmarkering - kleur 2 | Blauw |
| Kleurmarkering - kleur 3 | Paars |
€ 112,92
€ 89,20
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 434
Vooras, paars, Blauw (2x), blauw
991 434
| Diameter [mm] | 14,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 310 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Optioneel | |
| Kleurmarkering | Paars, Blauw (2x) |
| Kleurmarkering - kleur 1 | Blauw |
| Kleurmarkering - kleur 2 | Geel |
| Kleurmarkering - kleur 3 | Paars |
€ 121,05
€ 94,42
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 435
Vooras, paars, rood (2x)
991 435
| Diameter [mm] | 14,75 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 300 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Kleurmarkering | Paars, rood (2x) |
€ 126,41
€ 98,60
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 436
Vooras, blauw, bruin
991 436
| Diameter [mm] | 12,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 309 |
| Buitendiameter [mm] | 137 |
| Kleurmarkering | Blauw, bruin |
€ 88,02
€ 69,53
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 438
Vooras
991 438
| Diameter [mm] | 13,75 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 397 |
| Buitendiameter [mm] | 134 |
€ 117,13
€ 92,53
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 441
Vooras, groen, geel, rood
991 441
| Diameter [mm] | 12,75 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 386 |
| Buitendiameter [mm] | 163 |
| Kleurmarkering | Groen, geel, rood, lichtbruin |
€ 92,25
€ 72,88
Tijdelijk uitverkocht
Chassisveer Sachs 991 442
Vooras, groen, geel, paars
991 442
| Diameter [mm] | 13,25 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 369 |
| Buitendiameter [mm] | 163 |
| Kleurmarkering | Groen, geel, paars, bruin |
€ 100,62
€ 79,50
Tijdelijk uitverkocht
