Sachs auto-onderdelen
3 jaar garantie, M8 x 1.25X14,00
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1.25X14,00 |
| Aantal schroeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
46x50-24N, 430WGTZ
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 46x50-24N |
| Type | 430WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2" -10N
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" -10N |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
36,5x41-24N, 276T
| Diameter [mm] | 276 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 36,5x41-24N |
| Type | 276T |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1 3/4"-10N, 395WGTZ
| Diameter [mm] | 395 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1 3/4"-10N |
| Type | 395WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | S32X102A |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | ZMS Modul XTend plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 220 |
| Aantal tanden | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukplaatbouten, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Aanvullende informatie | DMF Module plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 250 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | ZMS Modul XTend plus CSC |
Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | ZMS Modul XTend plus CSC |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten, met dubbelmassa vliegwiel, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel moduul XTend |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 250 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, Excl schroefset
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Excl schroefset |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, Excl schroefset, 1874 000 081
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 275 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Excl schroefset |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 1874 000 081 |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
3 jaar garantie, Excl schroefset, 1874 000 082
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 235 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Excl schroefset |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 1874 000 082 |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, met vliegwielbouten
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vliegwielbouten |
| Aanvullende informatie | dubbelvliegwiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE38/25X177A |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE32X177 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | S30X217 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | N45X250HA |
| Per twee vervangen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 26 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 10 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 23 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 190 |
| Aantal tanden | 28 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, Met automatische bijstelling, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 275 |
| Aantal tanden | 23 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 18 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
