Sachs auto-onderdelen
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST30/20X175A |
| Artikelnummer paar | 317 495 |
Achteras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST30/20X185A |
| Artikelnummer paar | 318 896 |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Let op de serviceinformatie |
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Let op de serviceinformatie |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT25/12.5119A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | ST30/20X122A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminiumbehuizing, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/25X116A |
| Versterkte uitvoering |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5035 47, 5035 39
| Voor OE nummer | 5035 47, 5035 39, 1355179080, 1318573080 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DG9C-3K099-BXA, 6G91-3K099-NBA, 6G91-3K099-NAB, 6G91-3K099-ACB
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, 4 66 773, 4 36 773
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor OE nummer | 55703317, 4 66 773, 4 36 773 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Artikelnummer paar | 802 452 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
802 570, Vooras rechts, Vooras links, A 639 323 07 20
| Alternatieve reparatieset | 802 570 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | A 639 323 07 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefveer met constante diameter, bruin, blauw
| Diameter [mm] | 12 |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 314 |
| Buitendiameter [mm] | 149 |
| Kleurmarkering | Bruin, blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefveer met constante diameter, wit, groen
| Diameter [mm] | 12,5 |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 318 |
| Buitendiameter [mm] | 151 |
| Kleurmarkering | Wit, groen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
