Sachs auto-onderdelen
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT27/13X128A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Behuizing diameter [mm] | 55 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/25X164A |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/25X125A |
| Artikelnummer paar | 318 345 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, HHAS-1
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | HHAS-1 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Let op de serviceinformatie |
Vooras links, 16 127 361 80, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 16 127 361 80, 1374666080 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Artikelnummer paar | 803 164 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras, 802 417, 802 321
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras |
| Voor artikelnummer | 802 417, 802 321 |
| Aanvullende informatie | Service Pack |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 6 863 295, 31 30 6 863 295
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 6 863 295, 31 30 6 863 295 |
| Aantal per as | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefveer met constante diameter, E, AH
| Diameter [mm] | 12 |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 346 |
| Type | E |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Kenletter | AH |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D
| Diameter 3 [mm] | 9,4 |
| Diameter 2 [mm] | 13,2 |
| Diameter 1 [mm] | 9,4 |
| Lengte [mm] | 316 |
| Type | D |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 970 154
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 970 154 |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullende informatie | XTend Kit plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | STAED |
| Artikelnummer paar | 319 202 |
| Aanvullende informatie | CDC |
