Verstraler
DT4, ECE R149, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 40 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel in de boost-modus (1 lx) [m] | 448 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 4000 |
| Lichtfunctie | Met offroad-boost-modus |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 425 |
| Lichtstrook [Lm] | 3300 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 304 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT4, ECE R149, ECE R148, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 12,5 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 240 |
| Lichtstrook [Lm] | 1150 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 150 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT4, ECE R149, ECE R148, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 25 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, met offroad-boost-modus |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel in de boost-modus (1 lx) [m] | 552 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 7100 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 335 |
| Lichtstrook [Lm] | 2700 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 180 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Goedgekeurd voor afzonderlijke montage, DT4, ECE R149, ECE R148
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Goedgekeurd voor afzonderlijke montage |
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 60 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 500 |
| Lichtstrook [Lm] | 4000 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 558 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT4, ECE R149, ECE R148, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 20 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 298 |
| Lichtstrook [Lm] | 2000 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 184 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
H7/H1, Met regelmotor voor LWR, Transparent, zwart
| Lamptype | H7/H1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Optische indruk | Zwart |
| Niet voor facelift | |
| Versie | DEPO / TYC |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1336 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 2272641 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1336 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 2272642 |
2 jaar garantie, Aan beide zijden
| Nettogewicht [g] | 309 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1788493 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
2 jaar garantie, 74 82 926 483
| Nettogewicht [g] | 455 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 74 82 926 483 |
2 jaar garantie, 74 82 926 484
| Nettogewicht [g] | 455 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 74 82 926 484 |
Zonder gloeilamp, Met framewerk, Kunststofbehuizing, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met framewerk |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Frame kleur | Zwart |
| Referentiegetal | 17,5 |
| Voldoet aan ECE norm | R8 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
| Diepte [mm] | 88 |
| Totale hoogte [mm] | 218 |
| Bevestigingswijze | Hangend, Zwenkbare montagebeugel |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lamptype | H2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lampglas uitvoering | Lampglas met patroon |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 186 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Vorm | Rond |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 3200 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 1272 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 162 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX1250-CB |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 630 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 4225 |
| Hoogte [mm] | 1202 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 176 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX750 |
H4, chroom, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Productieland van het voertuig | Europa |
W5W, H4, chroom, Zonder gloeilamp
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Landuitvoering | Europa |
| Voor fabrikant | CARELLO |
W5W, H4, zwart, Zonder gloeilamp
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Landuitvoering | Europa |
| Voor fabrikant | CARELLO |
H4, H1, Transparent, ECE-getest
| Lamptype | H4, H1 |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
PY21W, H4, zwart, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Lamptype | PY21W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Niet voor voertuigproductieland | Europa |
HB4, HB3, Transparant, ECE-getest
| Lamptype | HB4, HB3 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
W2,3W, PY21W, H7, H1
| Lamptype | W2,3W, PY21W, H7, H1 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
WY21W, HB4, HB3, Oranje
| Lamptype | WY21W, HB4, HB3 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
WY21W, HB4, HB3, Oranje
| Lamptype | WY21W, HB4, HB3 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
LED, ECE-getest
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
T4W, H4, zwart, Zonder gloeilamp
| Lamptype | T4W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
W5W, H4, chroom, Zonder gloeilamp
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
W5W, H4, zwart, Zonder gloeilamp
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Grijs, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), Zonder gloeilamp
| Kleur | Grijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
H4, zwart, Transparant, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Zwart, Transparant |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
W5W, Transparent, Zonder gloeilamp, CELL RIM
| Lamptype | W5W |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
W5W, H4, zwart, Transparent
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
W5W, P21W, Transparant, Zonder gloeilamp
| Lamptype | W5W, P21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
