Verstraler
H1/H1, zwart, Met navigatielicht, Rond
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, chroom, Transparent, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H7/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H7/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H7/H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H7/H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
H7/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
D1S/H1, chroom, Transparent, Xenon
| Lamptype | D1S/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Set, LED, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Hoeveelheid | Set |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
H4, chroom, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Productieland van het voertuig | Europa |
W5W, H4, chroom, Zonder gloeilamp
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Landuitvoering | Europa |
| Voor fabrikant | CARELLO |
W5W, H4, zwart, Zonder gloeilamp
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Landuitvoering | Europa |
| Voor fabrikant | CARELLO |
H4, H1, Transparent, ECE-getest
| Lamptype | H4, H1 |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
PY21W, H4, zwart, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Lamptype | PY21W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Niet voor voertuigproductieland | Europa |
HB4, HB3, Transparant, ECE-getest
| Lamptype | HB4, HB3 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
W2,3W, PY21W, H7, H1
| Lamptype | W2,3W, PY21W, H7, H1 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
WY21W, HB4, HB3, Oranje
| Lamptype | WY21W, HB4, HB3 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
WY21W, HB4, HB3, Oranje
| Lamptype | WY21W, HB4, HB3 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
LED, ECE-getest
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
T4W, H4, zwart, Zonder gloeilamp
| Lamptype | T4W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
W5W, H4, chroom, Zonder gloeilamp
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
W5W, H4, zwart, Zonder gloeilamp
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Grijs, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), Zonder gloeilamp
| Kleur | Grijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
H4, zwart, Transparant, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Zwart, Transparant |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
W5W, Transparent, Zonder gloeilamp, CELL RIM
| Lamptype | W5W |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
W5W, H4, zwart, Transparent
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
W5W, P21W, Transparant, Zonder gloeilamp
| Lamptype | W5W, P21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
CELL RIM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
H4, zwart, ECE-getest, Met knipperlamp
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
W5W, PY21W, H4, zwart
| Lamptype | W5W, PY21W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
H7, H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Lamptype | H7, H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor fabrikant | DEPO |
