Verstraler
Voor rechtsrijdend verkeer, D3S/H7, chroom/zwart, Bi-Xenon
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D3S/H7 |
| Kleur | Chroom/zwart |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met ballast |
| Behuizingskleur | Zwart |
Voor rechtsrijdend verkeer, D3S/H7, zwart/rood, Bi-Xenon
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D3S/H7 |
| Kleur | Zwart/rood |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met ballast |
| Behuizingskleur | Zwart |
Set, zwart/rood, LED, ECE-getest
| Hoeveelheid | Set |
| Kleur | Zwart/rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Niet voor facelift |
Set, zwart/zilver, LED, ECE-getest
| Hoeveelheid | Set |
| Kleur | Zwart/zilver |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Niet voor facelift |
Set, LED, Transparent, zwart
| Hoeveelheid | Set |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Modeljaar vanaf | 2014 |
| Modeljaar tot | 2023 |
Set, LED, chroom/zwart
| Hoeveelheid | Set |
| Lamptype | LED |
| Kleur | Chroom/zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED), Met daglicht (LED), met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (halogeen), voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
Set, LED, chroom/zwart
| Hoeveelheid | Set |
| Lamptype | LED |
| Kleur | Chroom/zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht, Met positielicht (LED), Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED), Met daglicht (LED), met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, chroom, zwart
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Kleur | Chroom, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, zwart, ECE-getest
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
LED, ECE-getest, Met daglicht, met optisch wiseffect
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht, met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Xenon verlichting |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
LED, ECE-getest, Met daglicht, voor voertuigen zonder Xenon verlichting
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Xenon verlichting |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Xenon, ECE-getest, Transparent, zwart
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Ombouw op LED technologie, Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met daglicht (LED)
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Lichtfunctie | Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met daglicht (LED), met optisch wiseffect |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
Ombouw op LED technologie, Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met daglicht (LED)
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Lichtfunctie | Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met daglicht (LED), met optisch wiseffect |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
LED, ECE-getest, met optisch wiseffect, Met daglicht (LED)
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dagrijverlichting (LED) |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Voor facelift |
Zwart, Transparent, H7, H1
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | H7, H1 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
Zwart, Transparent, H7, H1
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | H7, H1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 3300 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 996 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 108 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX1000-CB |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 550 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 67 |
| Lengte [mm] | 192 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX180-SP |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 621 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX180-SP |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 2625 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 858 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 108 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX750-CB |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 3200 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 1272 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 162 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar VX1250-CB |
Geschroefd, R10 R149, 17,6, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1076 |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 17,6 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX125-SP |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 360 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1478 |
| Hoogte [mm] | 309 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 37 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX250 |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 470 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 1878 |
| Hoogte [mm] | 437 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX500 |
Geschroefd, R10 R149, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Verlichtingsafstand [m] | 630 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gewicht [g] | 4225 |
| Hoogte [mm] | 1202 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Voldoet aan ECE norm | R10 R149 |
| Nominaal vermogen [W] | 176 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Lightbar FX750 |
Met stekker, Zonder kabel, voor voertuigen met airbag, voor voertuigen met stuur links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 85,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Stroomverbruik [W] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 116 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airbag |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5,2 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282080-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Lichten-bouwtype | Symmetrisch |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
