Waterpomp
Een waterpomp is een van de belangrijkste onderdelen in een auto. Een waterpomp zorgt er namelijk voor dat er warm koelwater vanuit de motor naar de radiateur gaat. Ook zorgt het ervoor dat juist koel water naar de motor wordt gepompt. Wanneer de motor te warm wordt raakt hij oververhit en dit kan leiden tot het uitbranden van uw motor. Een goede waterpomp is dus wel degelijk van belang om uw voertuig rijklaar te houden.
De waterpomp wordt aangedreven door de multiriem en bij oudere auto's door de welbekende v-snaar. Natuurlijk komt het ook voor dat de waterpomp stuk gaat en koelwater lekt. In de meeste waterpompen zit daarvoor onderaan het huis van de waterpomp een gaatje, waar als de waterpomp stuk is op de afdichting rondom de as koelwater zal lekken.
Het vervangen van de waterpomp zelf stelt op zich niet veel voor. Na het verwijderen van de oude pomp zullen aan de zijde van het motorblok de resten van de pakking verwijderd moeten worden. Daarna goed schoonmaken voordat de nieuwe waterpomp gemonteerd wordt.
Carpartsdirect.be biedt kwaliteit, scherpe prijzen en service Carpartsdirect.be verkoopt auto onderdelen van originele kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen. Heeft u hulp nodig bij het vinden van de juiste onderdelen voor uw auto? Neem dan contact op met de helpdesk via 010-2467419 of stuur een mail naar [email protected]. U kunt ook gebruik maken van de online chatfunctie.
Met tapeind, Met pakking, Metaal, Papier
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tapeind |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met tapeind, Met pakking, Metaal, Papier
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tapeind |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met tapeind, 16100-29135, Met pakking, Metaal
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tapeind |
| Voor OE nummer | 16100-29135 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met schroeven, Met pakking, Metaal, Rubber
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
16100-29125, Met pakking, Metaal, Papier
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Voor OE nummer | 16100-29125 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Grijs gietijzer, Papier, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Grijs gietijzer |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1EA965567D, Electrisch
| Voor OE nummer | 1EA965567D |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1EA965567C, Electrisch
| Voor OE nummer | 1EA965567C |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 7E0 965 561 F
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7E0 965 561 F |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 7H0 965 561 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7H0 965 561 A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 F, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 F |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 J
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 J |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 7H0 965 561, Zonder houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7H0 965 561 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 L |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 078 121 601 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 078 121 601 B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 G, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 G |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 059 121 012 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 059 121 012 A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 64 11 6 978 627
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64 11 6 978 627 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 64 12 9 329 961
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64 12 9 329 961 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 7N0 965 561 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7N0 965 561 B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, WEBASTO, 9021575A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | WEBASTO |
| Voor artikelnummer | 9021575A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 64 12 9 227 715
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64 12 9 227 715 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Webasto, 9022635A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor fabrikant | Webasto |
| Voor artikelnummer | 9022635A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 8E0 261 431
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8E0 261 431 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, A 639 835 00 64, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A 639 835 00 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 078 965 561
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 078 965 561 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 9A2 620 251 00
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9A2 620 251 00 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 06H 121 601 M
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06H 121 601 M |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 65 06500 6001, 5Q0 965 561 B, Zonder bevestigingsbeugel
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 65 06500 6001, 5Q0 965 561 B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder bevestigingsbeugel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, V761936280, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | V761936280 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
