Waterpomp
Een waterpomp is een van de belangrijkste onderdelen in een auto. Een waterpomp zorgt er namelijk voor dat er warm koelwater vanuit de motor naar de radiateur gaat. Ook zorgt het ervoor dat juist koel water naar de motor wordt gepompt. Wanneer de motor te warm wordt raakt hij oververhit en dit kan leiden tot het uitbranden van uw motor. Een goede waterpomp is dus wel degelijk van belang om uw voertuig rijklaar te houden.
De waterpomp wordt aangedreven door de multiriem en bij oudere auto's door de welbekende v-snaar. Natuurlijk komt het ook voor dat de waterpomp stuk gaat en koelwater lekt. In de meeste waterpompen zit daarvoor onderaan het huis van de waterpomp een gaatje, waar als de waterpomp stuk is op de afdichting rondom de as koelwater zal lekken.
Het vervangen van de waterpomp zelf stelt op zich niet veel voor. Na het verwijderen van de oude pomp zullen aan de zijde van het motorblok de resten van de pakking verwijderd moeten worden. Daarna goed schoonmaken voordat de nieuwe waterpomp gemonteerd wordt.
Carpartsdirect.be biedt kwaliteit, scherpe prijzen en service Carpartsdirect.be verkoopt auto onderdelen van originele kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen. Heeft u hulp nodig bij het vinden van de juiste onderdelen voor uw auto? Neem dan contact op met de helpdesk via 010-2467419 of stuur een mail naar [email protected]. U kunt ook gebruik maken van de online chatfunctie.
037 121 010 C, Met pakkingen, Kunststof, Rubber
| Uitwendige naafdiameter [mm] | 30 |
| Voor OE nummer | 037 121 010 C |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
078 121 004 C, Met pakking, Metaal, Papier
| Voor OE nummer | 078 121 004 C |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Papier, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Papier, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aantal groeven | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 19 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Grijs gietijzer
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Grijs gietijzer |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5N0 965 561 A
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5N0 965 561 A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6R0 965 561 A
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 6R0 965 561 A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5Q0 965 561 B
| Diameter 2 [mm] | 22,3 |
| Diameter 1 [mm] | 22,3 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 5Q0 965 561 B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L 965 561
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 03L 965 561 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 7N0 965 561 B, Met kabel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7N0 965 561 B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber
| Aantal groeven | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 059 121 012 A
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 059 121 012 A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 059 121 012 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 059 121 012 B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 06H 121 601 M, Kunststof
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06H 121 601 M |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5Q0 965 567 B, Kunststof
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0 965 567 B |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7P0 965 561 D, Kunststof
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7P0 965 561 D |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Rubber
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, met afdichtringen, Metaal
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pneumatisch, Schakelbare waterpomp, Met riemschijf, Met pakking
| Aantal groeven | 7 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Schakelbare waterpomp |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber/Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5Q0 121 599 AK, Kunststof
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0 121 599 AK |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Rubber
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Papier, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2Q0 965 567 A SK, Kunststof
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 2Q0 965 567 A SK |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06H 965 561, Kunststof
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06H 965 561 |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
203 835 00 64
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 203 835 00 64 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 000 500 03 86
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 000 500 03 86 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
