Diederichs Achterlicht
Ombouw op LED technologie, ECE-getest, Transparent
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Niet voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Niet voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Niet voor facelift |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Niet voor facelift |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Niet voor facelift |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Niet voor facelift |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, WY16W, W16W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY16W, W16W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar tot | 2022 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, WY16W, W16W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY16W, W16W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar tot | 2022 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, WY16W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY16W, LED |
| Modeljaar tot | 2021 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, WY16W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY16W, LED |
| Modeljaar tot | 2021 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Niet voor facelift |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparant, Glanzend, zwart, Rookgrijs
| Kleur | Transparant, Glanzend, zwart, Rookgrijs |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Niet voor fabrikant | Sport |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Bovenste deel, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Bovenste deel |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, rood, Rookgrijs, Vierdelig
| Kleur | Transparant, rood, Rookgrijs |
| Meerdelig | Vierdelig |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
Links, Certified Quality, ECE-getest, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
Rechts, Certified Quality, PY21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Versie | Magenti Marelli |
| Aantal portieren | 5 |
Links, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1031290 |
Aan beide zijden, grijs, rood, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Knipperlamp kleur | Grijs |
| Kleur | Rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Meerdelig | Vierdelig |
Rood, Transparant, W16W, P21W
| Kleur | Rood, Transparant |
| Lamptype | W16W, P21W, PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met remlicht (LED) |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Bovenste deel, Transparant, ECE-getest
| Gewicht [kg] | 0,6 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Bovenste deel |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1455693 |
Links, LED, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Artikelnummer paar | 1827290 |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, chroom, ECE-getest
| Kleur | Transparant, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, Getint, PR21W, H21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Getint |
| Lamptype | PR21W, H21W, PY21W, W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2206092 |
| Versie | Depo / TYC |
