Diederichs Achterlicht
Donker, rood, Vierdelig, R20 Look
| Kleur | Donker, rood |
| Meerdelig | Vierdelig |
| Versie | R20 Look |
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Set, Achter, LED, met optisch wiseffect
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Links, P21/4W, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
Transparant, Getint, LED
| Kleur | Transparant, Getint |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rechts, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Artikelnummer paar | 4014893 |
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Transparant, zwart, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar vanaf | 2019 |
| Artikelnummer paar | 4446190 |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
Links, P21/5W, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, P21W, PY21W, P21/4W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/4W, P21/5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Links, P21W, PY21W, P21/4W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/4W, P21/5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Geel, Links, rood, W5W
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W5W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1016090 |
| Versie | Depo / TYC |
Grijs, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Knipperlamp kleur | Grijs |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Wit, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1016790 |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, rood/zwart, LED
| Kleur | Transparant, rood/zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
Transparant, wit/rood, LED
| Kleur | Transparant, wit/rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1017793 |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1017792 |
Wit/rood, Glanzend, PY21W, P21/5W
| Kleur | Wit/rood, Glanzend |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Versie | Depo / TYC |
Rood/zwart, Glanzend, PY21W, P21/5W
| Kleur | Rood/zwart, Glanzend |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rechts, Binnenste deel, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1019093 |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1019092 |
Links, Buitenste deel, LED, W16W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED, W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1019690 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, zonder mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Zonder achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 1020891 |
| Versie | Magenti Marelli |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, zonder mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Zonder achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 1020890 |
| Versie | Magenti Marelli |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Zonder knipperlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 1020893 |
| Versie | Magenti Marelli |
Transparant, wit/rood, LED
| Kleur | Transparant, wit/rood |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
Links, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
