Diederichs Achterlicht
Transparant, Rookgrijs, LED, met optisch wiseffect
| Kleur | Transparant, Rookgrijs |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED) |
Transparant, zwart, LED, Depo / TYC
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Optioneel | |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2218090 |
| Versie | Depo / TYC |
Set, Achter, LED, ECE-getest
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rood |
Halogeen, ECE-getest, Transparent, zwart
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, rood, LED
| Kleur | Transparant, rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, Binnenste deel, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, Rookgrijs, zwart, LED
| Kleur | Transparant, Rookgrijs, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Transparant, rood, LED, Depo / TYC
| Kleur | Transparant, rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, rood, Getint, LED
| Kleur | Transparant, rood, Getint |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Buitenste deel, WY21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Binnenste deel, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rookgrijs, LED
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
Set, Achter, rood, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Behuizingskleur | Zwart |
LED, ECE-getest, rood
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rood |
Transparant, zwart, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, rood, zwart, LED
| Kleur | Transparant, rood, zwart |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
Oranje, Links, P21/4W, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Optioneel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rookgrijs, Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
LED, met optisch wiseffect, voor voertuigen met achterklep, Rookgrijs
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs, rood |
Transparant, zwart, Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED)
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED), voor remlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
Transparant, zwart, LED, voor voertuigen met achterklep
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
Rookgrijs, zwart, Met positielicht (LED), Met knipperlicht (LED)
| Kleur | Rookgrijs, zwart |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
Links, H21W, W16W, P21/5W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H21W, W16W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, P21/4W, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/4W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
Met optisch wiseffect, Met knipperlamp, voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen met LED-achterlichten
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep, voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent |
Met optisch wiseffect, Met knipperlamp, voor voertuigen met achterportier, voor voertuigen zonder LED-achterlichten
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier, voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent |
