Diederichs Achterlicht
Rookgrijs, Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep
| Knipperlamp kleur | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Donker |
| Versie | Depo / TYC |
Getint, PY21W, LED, Depo / TYC
| Kleur | Getint |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, rood, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
Aan beide zijden, Transparant, zwart
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparant, zwart |
Links, Buitenste deel, PY21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3052090 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Magenti Marelli |
Wit, Links, LED, W16W
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, W16W, PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, PY21W, R10W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, R10W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2013 |
| Versie | Depo / TYC |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
Transparant, chroom, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, PY21W, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, P21/4W, PY21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Links, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
| Aantal portieren | 3 |
Transparant, zwart, LED
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
Links, Buitenste deel, R10W, P21/5W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | R10W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Transparent, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Artikelnummer paar | 3484090 |
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 3570091 |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 3570090 |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, chroom, ECE-getest
| Kleur | Transparant, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, P21W, PY21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Artikelnummer paar | 4014892 |
Grijs, Links, PY21W, P21/5W
| Knipperlamp kleur | Grijs |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Aan beide zijden, Transparant, zwart, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rechts, PY21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, zwart, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
