Diederichs Achterlicht
Transparant, Getint, LED
| Kleur | Transparant, Getint |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 4417091 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar vanaf | 2019 |
| Artikelnummer paar | 4446191 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Buitenste deel, P21W, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/5W |
| Versie | Depo / TYC |
Links, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Links, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Certified Quality, ECE-getest, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
Links, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, zwart, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, PY21W, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, zwart, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, PY21W, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, P21/5W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W |
| Versie | Depo / TYC |
Links, P21/5W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W |
| Versie | Depo / TYC |
Links, ECE-getest, Met achteruitrijlicht, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
Rechts, Buitenste deel, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Set, Achter, LED, met optisch wiseffect
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, Buitenste deel, LED, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Buitenste deel, WY21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Binnenste deel, W16W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W16W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Donker |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, W16W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W16W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Donker |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 5405891 |
Rechts, P21W, PY21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 5405893 |
| Versie | Depo / TYC |
