Diederichs Achterlicht
Links, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Buitenste deel, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Buitenste deel, W21/5W, W21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W21/5W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, ECE-getest, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Buitenste deel, 997006210Y, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Voor OE nummer | 997006210Y |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Donkergrijs |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, chroom, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Transparant, chroom, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparant, chroom |
| Lamptype | LED, W21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Buitenste deel, LED, W21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED, W21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Buitenste deel, LED, W21W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED, W21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Binnenste deel, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Buitenste deel, WY21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5631091 |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, donker, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Donker |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, Binnenste deel, licht, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Licht |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparant, chroom, Depo / TYC
| Kleur | Transparant, chroom |
| Versie | Depo / TYC |
Links, P21/5W, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, WY21W, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar vanaf | 2019 |
| Artikelnummer paar | 5835491 |
| Versie | Depo / TYC |
Links, WY21W, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar vanaf | 2019 |
| Artikelnummer paar | 5835490 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, 8330A294, W21/5W, WY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 8330A294 |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
| Aantal portieren | 5 |
Links, rood, PY21W, P21/5W
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5880894 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, P21/5W, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, LED, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, P21/5W, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, zwart, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparant, zwart, met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED)
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED), Met positielicht (LED) |
Links, P21/5W, W5W, PY21W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W, W5W, PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Links, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED |
| Versie | Depo / TYC |
