Goetze Engine Zuiger
3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 001 CR ST, 1.5mm 005 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 82,2 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 001 CR ST, 1.5mm 005 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 NT ST, 1.2mm 005 NT ST, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 67 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 NT ST, 1.2mm 005 NT ST, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
For Nüral OE piston, 2.5mm 712 NT ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Voor fabrikant | For Nüral OE piston |
| Componentennummer | 2.5mm 712 NT ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 86,25 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5.0mm 231 CR P GOE12, 3.0mm 026IWU CRP F14, 3.0mm 008 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 135 |
| Componentennummer | 5.0mm 231 CR P GOE12, 3.0mm 026IWU CRP F14, 3.0mm 008 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 008IF GDCP KV1, 2.0mm 231 NT GOE13, 1.5mm 050 P KV1
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 2.5mm 008IF GDCP KV1, 2.0mm 231 NT GOE13, 1.5mm 050 P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 CR ST, 1.2mm 026 P F14, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 73,9 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 CR ST, 1.2mm 026 P F14, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.724mm 231 CRP GO12, 3.175mm 008 CK P KV1, 2.38mm 005IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 124 |
| Componentennummer | 4.724mm 231 CRP GO12, 3.175mm 008 CK P KV1, 2.38mm 005IF CRP KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P KV1, 1.0mm 001 NT P ST
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P KV1, 1.0mm 001 NT P ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.00mm 231 CR GOE13, 1.5mm 005IFU PF12/14, 1.50mm 001 CK KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,7 |
| Componentennummer | 2.00mm 231 CR GOE13, 1.5mm 005IFU PF12/14, 1.50mm 001 CK KV4 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.00mm 231 CR GOE13, 1.5mm 005IFU PF12/14, 1.50mm 001 CK KV4
| Cilinderboring [mm] | 80,2 |
| Componentennummer | 2.00mm 231 CR GOE13, 1.5mm 005IFU PF12/14, 1.50mm 001 CK KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 NT ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.20mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 NT ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.20mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 NT P ST, 1.5mm 005IF P F14, 1.2mm 001 NT ST, Upper notch ring
| Cilinderboring [mm] | 96 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 NT P ST, 1.5mm 005IF P F14, 1.2mm 001 NT ST |
| Versie | Upper notch ring, joint design |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oil Ring r/w 3.75mm, 3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 005 CR P GOE13, 1.9mm 008 CK P ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Voor OE nummer | Oil Ring r/w 3.75mm |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 005 CR P GOE13, 1.9mm 008 CK P ST |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 005 CR P GOE13, 2.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 91,1 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 005 CR P GOE13, 2.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
OE 1125 780 7289, 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | OE 1125 780 7289 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 84,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT P ST, 1.5mm 026 P F14, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 92 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.5mm 026 P F14, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 GDC P KV1, 2.39mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 104 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 GDC P KV1, 2.39mm 005IF P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 77,25 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 008IF NTPVD ST, 3.0mm 231 NT ST, 2.5mm 005IWU CR KV4
| Cilinderboring [mm] | 131 |
| Componentennummer | 3.5mm 008IF NTPVD ST, 3.0mm 231 NT ST, 2.5mm 005IWU CR KV4 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P ST, 1.2mm 001 CR ST
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P ST, 1.2mm 001 CR ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR ST
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR ST |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 007 NT ST, 2.0mm 005IW P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 89,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 2.0mm 007 NT ST, 2.0mm 005IW P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 050 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 83,4 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 050 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
2mm 231LKZ CK GOE13, 2.5mm 008 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CK GOE13, 2.5mm 008 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT DLC ST
| Cilinderboring [mm] | 72,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT DLC ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3mm 231LKZ GDC P G13, 3mm 008IF GDC CR ST, 2.5mm 005IFU P F14, For Aluminium piston
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ GDC P G13, 3mm 008IF GDC CR ST, 2.5mm 005IFU P F14 |
| Versie | For Aluminium piston |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
