Goetze Engine Zuiger
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P IKA, 2.0mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P IKA, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 236 P GOE13, 1.5mm 005IFU P GOE13, 1.5mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Componentennummer | 3.0mm 236 P GOE13, 1.5mm 005IFU P GOE13, 1.5mm 001IF CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P F14, 1.2mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 82,7 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P F14, 1.2mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 007IFU CKP KV1, 2.0mm 005 P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 007IFU CKP KV1, 2.0mm 005 P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.5mm 001 CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 73 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.5mm 001 CR P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
4.747mm 231 CRP GO13, 3.16mm_023 P GOE13, 3.16mm 023 P GOE13, 2.38mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 120,65 |
| Componentennummer | 4.747mm 231 CRP GO13, 3.16mm_023 P GOE13, 3.16mm 023 P GOE13, 2.38mm 001IF CRP KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.747mm 231 CRP GO13, 3.16mm 005 P GOE13, 3.16mm 001IF MOP G13, 2.38mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 130,18 |
| Componentennummer | 4.747mm 231 CRP GO13, 3.16mm 005 P GOE13, 3.16mm 001IF MOP G13, 2.38mm 001IF CRP KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5.0mm 236 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 005IF P IKA
| Cilinderboring [mm] | 85,5 |
| Componentennummer | 5.0mm 236 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 005IF P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001 MOL P KV1
| Cilinderboring [mm] | 96 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001 MOL P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231LKZ CKP F14, 2.5mm 008 GDC P KV4, 2.0mm 005 P F14
| Cilinderboring [mm] | 95,8 |
| Componentennummer | 2.5mm 231LKZ CKP F14, 2.5mm 008 GDC P KV4, 2.0mm 005 P F14 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P F14, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14
| Cilinderboring [mm] | 96,2 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P F14, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
OE 1125 779 8369, 2.5mm 001 GDC P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 2.0mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | OE 1125 779 8369 |
| Componentennummer | 2.5mm 001 GDC P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 2.0mm 026 P F14 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 001 GDC P KV1, 2.0mm 231LKZ CR KV1, 2.0mm 005IF P F12
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 2.5mm 001 GDC P KV1, 2.0mm 231LKZ CR KV1, 2.0mm 005IF P F12 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008 CK P KV1, 2.5mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 100 |
| Componentennummer | 3.5mm 231 CR P GOE13, 3.5mm 008 CK P KV1, 2.5mm 026 P F14 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IF CK P KV1, 2.0mm 005IFU P IKA
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IF CK P KV1, 2.0mm 005IFU P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 NT, 2.0mm 007 NT, 1.5mm 005 NT
| Cilinderboring [mm] | 96 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT, 2.0mm 007 NT, 1.5mm 005 NT |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR FE ST
| Cilinderboring [mm] | 73,6 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR FE ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
OE 12033-0W813/814, 3.0mm 231 NT ST, 2.5mm 007 NT ST, 2.0mm 005IW CRP GO13
| Cilinderboring [mm] | 96 |
| Voor OE nummer | OE 12033-0W813/814 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 2.5mm 007 NT ST, 2.0mm 005IW CRP GO13 |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CR P GOE12, 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 005 CR P GOE12
| Cilinderboring [mm] | 120 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE12, 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 005 CR P GOE12 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 NT P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR FE ST
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 NT P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR FE ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 PVD P ST
| Cilinderboring [mm] | 72,4 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 PVD P ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 NT ST, 1.5mm 026 P GOE12, 1.2mm 001 PVD P ST
| Cilinderboring [mm] | 79 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 NT ST, 1.5mm 026 P GOE12, 1.2mm 001 PVD P ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 423 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 78 |
| Componentennummer | 2.5mm 423 NT ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR P ST |
| Standaardmaat |
2.0mm 712 PVD ST, 1.2mm 026IFU P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 PVD ST, 1.2mm 026IFU P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT F14, 1.75mm 026 P F14, 1.2mm 005 NT KV1
| Cilinderboring [mm] | 100 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT F14, 1.75mm 026 P F14, 1.2mm 005 NT KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 001 CK P KV4, 1.5mm 005 NT P F14
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 001 CK P KV4, 1.5mm 005 NT P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 69 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
