Zoekresultaten "8 153"
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal leidingen | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 700 |
| Aantal leidingen | 5 |
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Lengte [mm] | 100 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 46 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Lengte [mm] | 86 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 865 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 127 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 04E906262 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
M14x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Filter insert
| Lengte [mm] | 305 |
| Breedte [mm] | 225 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
Blauw, Met toebehoren, Gesloten ketting, Simplex
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aantal schakels | 120 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Met pijpsteunen, Van expansievat naar waterslang
| Gewicht [g] | 315 |
| Lengte [mm] | 610 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 64218376153 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Koelleiding | Van expansievat naar waterslang, Van verwarmingskoeler naar waterlang |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 1109.AL, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1109.AL |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 582 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor nagloeien geschikt
| Aantal cilinders | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering SAE |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DIN - Screw in, voor voertuigen met stroomverdeler
| Aansluittechniek | DIN - Screw in |
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 5,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68,3 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -90 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48,3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
