Verstraler
H7/H1, Transparent, zwart, voor dagrijlicht
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Voor dagrijlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
H7, P21W, PSY24W, Transparent
| Lamptype | H7, P21W, PSY24W |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H7, Transparent, chroom, Met positielicht (LED)
| Lamptype | H7 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Voor rechtsrijdend verkeer, H15, H7, Transparent
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H15, H7 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | TUBE LIGHTS |
Set, Ombouw op LED technologie, LED, ECE-getest
| Hoeveelheid | Set |
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht (LED), Met daglicht (LED), Met grootlicht (LED), Met knipperlicht (LED), met optisch wiseffect |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
H1/H7, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H7 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
LED, PY21W, H7, Transparent
| Lamptype | LED, PY21W, H7 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
Set, H7/H7, chroom, Halogeen
| Hoeveelheid | Set |
| Lamptype | H7/H7 |
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptive verlichting, voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
H7, PY21W, Transparent, chroom
| Lamptype | H7, PY21W |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
H1/H1, Transparent, chroom, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
H7/H1, Transparent, chroom, Met daglicht
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
H7/H1/H1, chroom, Met navigatielicht, Recht
| Lamptype | H7/H1/H1 |
| Kleur | Chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aantal portieren | 3 |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, chroom, LED
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | ANGEL EYES |
H4, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, chroom, ECE-getest, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, zwart, LED
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, zwart, Met positielicht (LED)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, Met positielicht (LED)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Modeljaar tot | 2001 |
| Versie | CCFL COOL LIGHTS |
H1/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Optioneel | |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, zwart, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
