Verstraler
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, voor voertuigen zonder lichthoogteregeling
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, niet ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, niet ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1, Transparent, zwart, Electrisch
| Lamptype | H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
H7/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | TUBE LIGHTS |
H1/H1, zwart, Transparent, chroom
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Zwart, Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, chroom, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
| Controleteken | R87 |
H1/H1, chroom, Transparent, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Optioneel | |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, chroom, Met navigatielicht, Recht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
Transparent, chroom, Met positielicht (LED), voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, chroom, Transparent, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Optioneel | |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, zwart, Met navigatielicht, Rond
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
H1/H1, chroom, Transparent, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H7/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H7/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
H7/H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H7/H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
H7/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H7/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
D1S/H1, chroom, Transparent, Xenon
| Lamptype | D1S/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Set, LED, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Hoeveelheid | Set |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 309 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX250 |
Doos, Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning
| Bundeltype | Doos |
| Reikwijdte tot [m] | 360 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 309 |
| Uitstralingshoek [°] | 5 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX250 |
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 564 |
| Nominaal vermogen [W] | 68 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX500 |
Geschroefd, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Lengte [mm] | 564 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Nominaal vermogen [W] | 68 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® LIGHTBAR FX500 |
